فا

‫ انتشار اصلاحيه هاي ادوبي براي Shockwave، Photoshop و Illustrator

شماره: IRCNE2012051495
تاريخ: 20/02/91
همزمان با انتشار اصلاحيه هاي مايكروسافت براي برطرف كردن 23 رخنه امنيتي مستند، ادوبي نيز اصلاحيه هايي را براي برطرف كردن آسيب پذيري ها در Shockwave، Photoshop و Illustrator منتشر كرد.
  • APSB12-13: يك آسيب پذيري بسيار مهم در Adobe Shockwave Player نسخه 11.6.4.634و نسخه هاي پيش از آن براي ويندوز و مكينتاش. اين به روز رساني پنج آسيب پذيري را اصلاح مي كند كه مي تواند به مهاجمي كه از اين آسيب پذيري سوء استفاده كرده است اجازه دهد تا كد مخرب را بر روي سيستم آلوده شده اجرا نمايد.
  • APSB12-12: يك ارتقاء امنيتي بسيار مهم براي Adobe Flash Professional CS5.5 (11.5.1.349) و نسخه هاي پيش از آن براي ويندوز و مكينتاش. اين اصلاحيه يك آسيب پذيري را برطرف مي كند كه مي توان به مهاجمي كه از اين آسيب پذيري سوء استفاده كرده است اجازه دهد تا كنترل سيستم آلوده شده را در اختيار بگيرد.
  • APSB12-11: يك ارتقاء امنيتي بسيار مهم براي Adobe Photoshop CS5.5 و نسخه هاي پيش از آن براي ويندوز و مكينتاش. اين اصلاحيه يك آسيب پذيري را برطرف مي كند كه مي توان به مهاجمي كه از اين آسيب پذيري سوء استفاده كرده است اجازه دهد تا كنترل سيستم آلوده شده را در اختيار بگيرد.
  • APSB12-10: يك ازتقاء امنيتي بسيار مهم براي Adobe Illustrator CS5.5 و نسخه هاي پيش از آن براي ويندوز و مكينتاش. اين اصلاحيه يك آسيب پذيري را برطرف مي كند كه مي توان به مهاجمي كه از اين آسيب پذيري سوء استفاده كرده است اجازه دهد تا كنترل سيستم آلوده شده را در اختيار بگيرد.
مطالب مرتبط:
چندين آسيب پذيري در Adobe Shockwave Player

نظرات

بدون نظر
شما برای نظر دادن باید وارد شوید

نوشته

 
تاریخ ایجاد: 20 اردیبهشت 1391

دسته‌ها

امتیاز

امتیاز شما
تعداد امتیازها: 0