فا

‫ افزودن به روز رساني بي سر و صدا به فلش پلير

شماره: IRCNE2012041451
تاريخ: 14/01/91
فلش پلير نسخه 11.2 يك مكانيسم به روز رساني جديد را معرفي كرده است كه مي تواند به منظور بررسي و اعمال به روز رساني ها در پس زمينه به طور خودكار بدون نياز به تعامل با كاربر پيكربندي شود. اين ويژگي ها براي مدت طولاني در برنامه هاي ادوبي بوده است و انتظار مي رود تعداد نصب هاي به روز رساني هاي فلش پلير كه مورد هدف مهاجمان بوده است كاهش يابد.
يكي از كارشناسان امنيتي ادوبي اظهار داشت: اين به روز رسان جديد در پس زمينه، تجربه بهتري را براي كاربران خود فراهم مي كند و به ما اجازه مي دهد تا در برابر حملات zero-day واكنش سريعتري را نشان دهيم. اين روش به روز رساني براي كاربران شبيه به روز رساني هاي گوگل كروم است و گوگل با اين رويكرد موفقيت هاي بزرگي را تجربه كرده است. ما اميدواريم شاهد موفقيت هاي مشابهي باشيم.
اين مكانيسم تنها پس از آن كه اكثريت كاربران فلش پلير خود را به نسخه 11.2 ارتقاء دهند، اعمال مي شود. هنگامي كه ادوبي فلش پلير نسخه 11.2 نصب شود، از كاربران براي انتخاب يك روش به روز رساني سوال مي شود. كاربران يكي از دو گزينه، نصب به روز رساني ها به طور خودكار (توصيه مي شود) يا زماني كه به روز رساني ها در دسترس هستند، اطلاع بده (توصيه نمي شود) را بايد انتخاب نمايند.
به روز رسان بي سرو صدا هر يك ساعت براي تماس با سرور به روز رسان ادوبي تلاش مي كند تا زمانيكه موفق شود. اگر يك پاسخ معتبر از سرور مبني بر در دسترس نبودن به روز رساني دريافت شود، اين بهر روز رسان 24 ساعت بعد دوباره براي تماس با سرور تلاش مي كند.
آهلي گفت: گزينه به روز رساني خودكار تنها براي فلش پلير بر روي دستگاه هاي ويندوز در دسترس است اما ادوبي در حال كاربر روي اجراي اين مكانيسم براي نسخه هاي مكينتاش نيز است.

نظرات

بدون نظر
شما برای نظر دادن باید وارد شوید

نوشته

 
تاریخ ایجاد: 14 فروردین 1391

دسته‌ها

امتیاز

امتیاز شما
تعداد امتیازها: 0