فا

‫ انتشار اصلاحيه هاي مايكروسافت

شماره: IRCNE2013051844
تاريخ:25/02/92
تنها 11 روز پس از انتشار راهنمايي امنيتي مرتبط با IE8، شركت مايكروسافت يك اصلاحيه براي برطرف نمودن يك مشكل در IE8 منتشر كرد.
بولتن امنيتي IE8(MS13-038) يكي از 10 بولتن امنيتي بود كه شركت مايكروسافت روز سه شنبه منتشر نمود تا اين مشكل را در IE8 برطرف نمايد.
اين شركت بولتن امنيتي MS13-038 را بحراني اعلام كرده است و اين شركت به همراه شركت هاي امنيتي ديگر به كاربران توصيه مي كنند تا IE8 را فورا به روز رساني و اصلاح نمايند. مهاجمان با استفاده از اين آسيب پذيري مي توانند بر روي سيستم هايي كه در حال اجراي IE8 مي باشند، كدهاي مخرب را نصب نمايند.
بولتن امنيتي ديگري با عنوان MS13-037 نيز مي توانند مرورگر اينترنت اكسپلورر را تحت تاثير قرار دهد. اين به روز رساني 11 مساله را برطرف مي نمايد كه مي توانند از طريق يك صفحه وب دستكاري شده خاص براي تزريق كد مخرب مورد استفاده قرار بگيرند و به مهاجم اجازه دهند تا كنترل يك كامپيوتر را در اختيار بگيرد.
افرادي كه از ويندوز سرور 2012 استفاده مي كنند بايد نگاهي به بولتن MS13-039 بياندازند. اين به روز رساني يك آسيب پذيري را در Microsoft Web IIS برطرف مي نمايد كه مي تواند در حملات انكار سرويس مورد سوء استفاده قرار بگيرد. به سازمان ها توصيه مي شود تا در اسرع وقت اين اصلاحيه را اعمال نمايند.
هفت بولتن باقي مانده در رده امنيتي "مهم" قرار دارند و مشكلاتي را در Lync، Publisher، Word، Visio، Windows Essentials، .Net و Windows kernel برطرف مي نمايند.
مطالب مرتبط:

نظرات

بدون نظر
شما برای نظر دادن باید وارد شوید

نوشته

 
تاریخ ایجاد: 25 اردیبهشت 1392

دسته‌ها

امتیاز

امتیاز شما
تعداد امتیازها: 0